معرفی شرکت آلمانی اسمیردکس
ارسال شده در شنبه 1 دی 1397 توسط کیوان محمدی در دسته سنباده

معرفی شرکت آلمانی اسمیردکس

Smirdex 

Smirdex یکی از شرکت های پیشرو در تولید ساینده های پوشش داده شده در جنوب شرقی اروپا است. Smirdex در شمال یونان واقع شده است و در منطقه ای از 32000 متر مربع، که از آن 16.000 متر مربع ساخته شده است، ساینده هایی با کیفیت بالا از سال 1981 تولید می کند. و با تلاش های مداوم برای بهبود کارکنان تخصصی، این شرکت توانسته در استانداردهای مورد نیاز صنعت رشد روزافزون داشته باشد .
امروزه این شرکت به بیش از 50 کشور جهان صادر می کند. 80٪ از تولیدات آن به خارج از کشور صادر و 20٪ در بازار یونان توزیع می شود. هدف اصلی اسمیردکس این است که با نیازهای در حال رشد متخصصان مدرن روبرو شده و بنابراین دائما در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند.
smirdex in nikatools
 
اخیرا اسمیردکس یک کارخانه تولید دوم را طراحی کرده است که مساحت 4.000 متر را پوشش می دهد، جایی که رول های یومبو 1420 میلی متر تولید می شود. ظرفیت آن 24000 متر در هر تغییر است. استانداردهای بالای کنترل کیفیت در طول فرآیند تولید، توسط سیستم های پیشرفته و الکترونیکی ارائه می شود، در حالی که ارزیابی مداوم محصول ، با توجه به استانداردهای صنعت، بالاترین کیفیت را تضمین می کند.

شرکت نیکاتجارت اورامان به عنوان نمایندگی رسمی وارد کننده محصولات اسمیردکس مفتخر است که سنباده و دیگر تولیدات با کیفیت این شرکت را در اختیار هموطنان قرار می دهد. برای مشاهده ی محصولات اسمیردکس در سایت کلیک کنید.


 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .